خدا را شاکر هستم که این فرصت را به من هدیه داده است که بتوانم در کنار یک مرد بزرگ ( دکتر عادلی نیا ) ,  پژوهش انجام دهم و امیدوارم بتوانم از نتایج این پژوهش ها برای کشور عزیزمان استفاده کنم❤️

چاپ مقاله اول در پنجمین کنفرانس ملی فناوری های نوین در مهندسی برق و کامپیوتر با موضوع *شبکه IoT و بررسی حملات امنیتی و راه حل ها* به همراه دریافت گواهینامه آن

چاپ مقاله دوم در همان کنفرانس با موضوع *شبکه های عصبی و یادگیری ماشین در تشخیص حمله های DoS*

چاپ مقاله سوم در همان همایش با موضوع *تعیین موقعیت مه محاسباتی برای تولید هوشمند *

چاپ مقاله چهارم در کنفرانس مربوطه با موضوع *اینترنت اشیا و بررسی سیستماتیک الگوریتم های فراابتکاری*

تقریبا تا 1 ماه دیگر مقالات از طریق پایگاه علمی سیویلیکا در دسترس شما عزیزان قرار خواهد قرار گرفت

--------------------------------------------------------------

چاپ مقاله در سومین کنفرانس بین المللی چالش ها و راهکارهای نوین در مهندسی صنایع ، مدیریت و حسابداری

چاپ مقاله در شانزدهمین کنفرانس بین المللی فناوری اطلاعات کامپیوتر و مخابرات در دانشگاه جورجیا و دانشگاه تفلیس کشور گرجستان

چاپ مقاله در چهارمین کنفرانس بین المللی پژوهش های نوین در مهندسی برق، کامپیوتر، مکانیک و مکاترونیک در ایران و جهان اسلام

چاپ مقاله در پنجمین همایش ملی توسعه علوم فناوریهای نوین در مدیریت، حسابداری و کامپیوتر ایران

چاپ مقاله در پنجمین همایش ملی فناوری های نوین در مهندسی برق، کامپیوتر و مکانیک ایران

چاپ 4 مقاله در پنجمین کنفرانس ملی فناوری های نوین در مهندسی برق و کامپیوتر

,مقاله ,های ,چاپ ,موضوع ,کنفرانس ,  چاپ ,با موضوع ,چاپ مقاله ,در مهندسی ,نوین در

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

afrasazehj تا اخر این احساس simorghcfly دانلودستان اعتیاد tasfieh ab afrasazehk سیدمحمدعلی موسوی همان نیش باز لو دهنده وبگاه دکتر مهدی نعمتی